Rozmiar: 17416 bajtów


Warszawa, końcówka 2002 roku.
To data, którą można określić jako ostateczny "czas powstania zespołu".
Tak naprawdę jednak każdy i wszysko dookoła ma swoją historię. Ta, która dotyczy nas jest dosyć długa ale krótko:

ANI'RAZOU tworzą:

Anna Noszczyk - nasza perełka, diamencik do szlifowania. Młoda frontwomen - śpiewajaca o tym co czuje, z kobiecym, czasem drapieżnym vibe'm. Może znacie: Projekt Warszawa

Pavian - Artur Brzozowski - niepowtarzalny styl, gitara ta od riffów, ale nie tylko. Załogant, to co było: Stage of Unity, Vibes & Power, Kreuzburg.

Łoś - Jacek Osior - poeta emocjonalnej gitary. Ten klimat, którym czaruje dla tych, którzy to znają w pełni rozpoznawalny klimat. Załoga trochę młodsza. Najważniejsze projekty: Rasta Warrior, Orkiestra Na Zdrowie, Słoma i Bębnoluby, Asunta.

Bartek Szemis: perkusja - Goodmen, mozna na nim polegać. Jest. Właśnie teraz (tak czuję) przed nim czas gdy w pełni dojrzały da wszyskim tą pełną podstawę i do tego jeszcze to coś ..., co pozwala czarować. Załogi: Amos, Rasta Warrior, Habakuk, Vibes & Power.

Raffin Sensitiv - to ja, Rafał Żukowski. Lekka może nawet większa nadwrazliwość, ale ogromne współodczuwanie. Jak przed każdym i przedemną dużo pracy. Czuję się jednak wreszcie dojrzały, zdeterminowany i wiem, że jest to odczuwalne. Wreszcie. Byłem: Przebudzenie, Orkiestra Na Zdrowie, Rasta Warrior, Asunta, Bądźmy Przyjaciółmi.

To co nas łączy jest ukryte w zanaczeniu słowa: REGGAE...
W znaczeniu słów: intuicja, zaufanie, współodczuwanie...


Pozdrawiam i do zobaczenia Raf.serpent.pl